O firmie Kodefix

O nas

Kodefix powstał 6 kwietnia 2018 roku. Jesteśmy (jeszcze) małym, prężnie rozwijającym się zespołem, który stawia na rozwój i komunikację.

Pomimo (w większości) młodego wieku, w tworzeniu stron i aplikacji internetowych oraz w projektowaniu graficznym mamy już wieloletnie doświadczenie. Zajmujemy się tym co lubimy i potrafimy najlepiej – nasza praca jest naszą pasją.

Jeśli chodzi o pracę z oprogramowaniem – specjalizujemy się w dwóch dziedzinach: customowe wdrożenia oparte o WordPress oraz autorskie aplikacje (najczęściej w oparciu o Express.js + Vue.js).

Nasza siedziba znajduje się w Oleśnicy (~20 km od Wrocławia).

 • Grzegorz

  CEO, Co-founder, Full-stack Developer
 • Szymon

  Co-founder, projektant UX & UI, Front-end Developer
 • Magda

  Obsługa Klienta i Sprzedaż
 • Dawid

  Full-stack Developer
 • Wojtek

  Front-end Developer
 • Olek

  Front-End Developer

Co robimy?

Skupiamy się na świadczeniu czterech głównych usług: tworzeniu stron internetowych, zaawansowanych aplikacji internetowych, projektowaniu graficznym i montażu wideo. Do każdej z nich jesteśmy doskonale przygotowani — posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i technologiczne.

Nasza misja

Naszą misją jest pozytywnie wpływać na nasze otoczenie – zarówno to biznesowe, jak i to rzeczywiste. Pomagamy firmom w tworzeniu czytelnych stron internetowych, dzięki którym ich klienci znajdą dokładnie to czego potrzebują. Zależy nam na stworzeniu wzajemnie wspierającego się środowiska biznesowego. Chcemy też zrobić coś dobrego dla świata – dlatego, wraz z każdą stroną internetową – sadzimy jedno drzewo.

Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich jest miłość do tego, co się robi.
Steve Jobs