FAQ (Najczęściej zadawane pytania)


Czas realizacji zależy od typu usługi i stopnia zaawansowania projektu. Minimalny czas realizacji musi wystarczyć na dostarczenie produktu w jak najlepszej jakości.

Przykładowy czas realizacji typowej strony internetowej wynosi około miesiąca. Podstawowe projekty graficzne zazwyczaj przygotowujemy w ciągu tygodnia od finalnych ustaleń.

Tak. Jednakże jeśli obejmują one aspekty nieuwzględnione w specyfikacji technicznej projektu konieczne będzie dodatkowa dopłata do usługi.

Jeśli zakładasz, że Twój projekt może wymagać wprowadzenia dodatkowych udoskonaleń - możliwe jest wykupienie z góry miesięcznego pakietu roboczogodzin po preferencyjnych stawkach.

Oczywiście. Zwłaszcza jeśli nie masz przygotowanej konkretnej specyfikacji technicznej dla swojego projektu - spotkanie pozwoli nam na opracowanie możliwie najlepszego rozwiązania dla potrzeb Twojej firmy.

Tak. Klient otrzymuje informacje o ukończeniu poszczególnych etapów prac nad projektem.

Oczywiście. Wszystkie strony, które tworzymy, są dostosowane na smartfony, tablety, komputery, a nawet telewizory.

Ilustracja

Hej! Mamy dobre wieści!

Pracujemy właśnie nad nową odsłoną naszej strony. Jednak bez obaw. Nadal prężnie działamy i jesteśmy gotowi na jak najlepszą obsługę Twojej firmy. Porozmawiajmy o wspólnym projekcie:

􀍖 kontakt@kodefix.pl 􀌿 661 547 918