Skyblueschool.pl – Szkoła językowa Sky Blue School

📅 2018-03-18
👤 Grzegorz Kubiszyn
Ocena:
Skyblueschool.pl – Szkoła językowa Sky Blue School
3.7 (73.33% z 3)

Przy okazji współpracy z Akademią Piłkarską Oleśnica, zostaliśmy poproszeni również o przygotowanie nowej strony internetowej dla współpracującej z APO szkoły językowej – Sky Blue School.

Strona internetowa w trzy dni? To możliwe!

Stronę internetową dla szkoły przygotowaliśmy w ekspresowym tempie, a wszystko dlatego, że przedstawicielom Sky Blue School, zależało na tym, żeby ze stroną udało wystartować się jeszcze przed startem roku szkolnego. Nic trudnego? Nie do końca, jeśli takie zadanie otrzymuje się 25 sierpnia! Sprostaliśmy zadaniu, przygotowując w pełni funkcjonalną, aczkolwiek prostą stronę internetową, która miała wspomóc rekrutację na nowy semestr.

Widok w wynikach wyszukiwania to podstawa!

Zadbaliśmy również o prawidłową strukturę przygotowanego przez nas szablonu, by zapewnić atrakcyjny wygląd w wynikach wyszukiwania. Czy nam się to udało? Zobaczcie sami!
Sky Blue School - widok z google | Kodefix.pl

Podobnie jak w przypadku innych naszych realizacji, kluczowa była responsywność i funkcjonalność strony, a efekt, który udało nam się osiągnąć mimo krótkiego czasu jaki mieliśmy na realizację zlecenia, z pewnością można uznać za zadowalający.

Zobacz stronę szkoły językowej Sky Blue School – skyblueschool.pl

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi!