Pawco.pl – Centrum Odszkodowań Pawco

📅 2018-03-18
👤 Grzegorz Kubiszyn
Ocena:
Pawco.pl – Centrum Odszkodowań Pawco
5 (100% z 3)

Stworzyliśmy od podstaw identyfikację graficzną Centrum Odszkodowań Pawco – firmy, która zajmuje się pomocą przy uzyskiwaniu odszkodowań, a także wynajmem samochodów zastępczych.

Strona internetowa Pawco.pl

Strona została – podobnie jak logo – oparta na kolorze niebieskim, który ma przywodzić na myśl spokój, ale zarazem świeżość – nową jakość na rynku odszkodowań. Witryna ma przede wszystkim ułatwić użytkownikom kontakt z przedstawicielem firmy i usprawnić proces przyjmowanych zleceń – dzięki zastosowaniu ramek z formularzami Google, znacząco zostaje ukrócony czas, który w innym wypadku zostałby przeznaczony na telefoniczny kontakt z klientem i ręczne uzupełnianie formularza sprawy.

Bezpieczeństwo klienta przede wszystkim!

Ze względu na bezpieczeństwo danych podawanych przez klientów na stronie, na życzenie klienta zainstalowaliśmy certyfikat SSL, zapewniający szyfrowanie połączenia za stroną.

Logotyp

Pawco.pl - realizacja Kodefix.pl

Proste, schludne logo z prostą czcionką ma symbolizować profesjonalizm, a łagodna niebieska fala ma reprezentować spokój i harmonię, co w połączeniu ma zbudować zaufanie klienta.

Zobacz stronę Centrum odszkodowań – Pawco.pl

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi!