Akademia Piłkarska Oleśnica

Akademia Piłkarska Oleśnica jest jedną z największych i najprężniej działających organizacji sportowych w okolicach Oleśnicy. W związku z mocną pozycją marki, koniecznością było dostosowanie marki do najnowszych trendów w designie. Władze akademii w 2017 zdecydowały się na pełny rebranding marki. O identyfikację wizualną zadbał oleśnicki grafik Michał Ruchel, który wcześniej m.in. zaprojektował również odświeżone logo i graficzną wizualizację miasta. O szczegółach rebrandingu możesz przeczytać tutaj.

Identyfikacja graficzna to początek, potrzebna nam nowa strona internetowa!

W związku z rebrandingiem, nastała też konieczność przygotowania nowej strony internetowej dla Akademii. Nasz zespół podjął się tego zadania i już w sierpniu 2017 roku światło dzienne ujrzała nowa wersja strony. By wyjść na przeciw potrzebom APO, zadbaliśmy o jak największą funkcjonalność witryny – przygotowaliśmy w pełni responsywną wersję mobilną, zadbaliśmy o także o elementy istotne pod kątem rekrutacji nowych zawodników.

Dołożyliśmy wszelkich starań by strona była atrakcyjna wizualnie, a także zgodna z nową identyfikacją wizualną marki. Strona zawiera też inne istotne z biznesowego punktu widzenia elementy, takie jak chociażby miejsce dla prezentacji sponsorów Akademii powyżej stopki strony.

Zobacz stronę Akademii Piłkarskiej Oleśnica – apolesnica.pl

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi!

Grzegorz Kubiszyn

Założyciel i główny programista Kodefix.pl, agencji interaktywnej, która zajmuje się kreowaniem Twojego wizerunku w internecie. Potrzebujesz strony internetowej? Skontaktuj się z nami, a z pewnością Ci pomożemy!

Chcesz skorzystać z oferty?

Podaj nam dane kontaktowe, pod którymi możemy się z Tobą skontaktować, a my zrobimy to jak najszybciej!